Teknoloji siftah yaptı

| |

FIFA Kulüpler Dünya Kupası dün Sanfrecce Hiroşima ile Auckland takımları arasında oynanan karşılaşma ile başladı.
Japonya’da düzenlenen organizasyonda dünkü karşılaşma Yohohama kentinde oynandı. Çeyrek finale yükselme maçında, kupaya ev sahibi ülke kontenjanından katılan Hiroşima takımı, Okyanusya ülkeleri şampiyonu Yeni Zelanda’dan Auckland’i 1-0 yenerek çeyrek finale yükselen taraf oldu.
Öte yandan organizasyon boyunca denenecek olan kale çizgisi teknolojisi de ilk kez bu maçta denendi. GoalRef ve HawkEye olmak üzere iki sistemin test edildiği turunvada dünkü maçta topun içinde bir mikroçip ve kale yakınında düşük manyetik dalgalarla çalışan GoalRef teknolojisi sınandı. Maç boyunca sistemin etkinliğini test etmeyi sağlayacak yeterli sayıda pozisyon olmadığı ancak kurulan sistemde de herhangi bir sorun yaşanmadığı ifade edildi. GoalRef sistemine, Yokohama Stadı’nda, Şahin gözüne ise Toyota Stadı’ndaki maçlarda denenmeye devam edilecek.

Özel Haber 09:20 Etiketler , , , , , , , , . Bizi RSS 2.0. ile takip edebilirsiniz

1 yorum "Teknoloji siftah yaptı "

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

Bir yorum yazınız

TEMA HARİKA SİTELER FİRMA HARİKA SİTELER MEDYA